6AV7885-2AD12-0AA8
Siemens Logo
Marke: Siemens
Hersteller Artikel-Nr.: 6AV7885-2AD12-0AA8
Produkt-Nr.: P-CBFF36
Technische Daten
ECCN
5A992
Gewicht
15 kg
Processing time
1 - 3
Produktbeschreibung
Siemens SIMATIC HMI IPC 577C PCI SLOT, 4 USB (BACK)+1 USB (FRONT), ETHERNET (10/100/1000), 15" TOUCH DISPLAY ; CORE 2 SOLO 1.2 GHZ, PROFINET (IE); 2X 1 GBIT 1 GB -RAM, DDR3; 2ND MASS STORAGE 320 GB HDD SATA+DVD RW 1ST MASS STORAGE: NOT EQUIPPED NO SOFTWARE PRE-INSTALLED POSSIBLE WITHOUT OPERATING SYSTEM WITHOUT EXPANSION (SOFTWARE) 24 V DC POWER SUPPLY